Догляд за хворими практика Ковальова. Методичні рекомендації з виробничої практики за для студентів 2

Догляд за хворими практика Ковальова Rating: 8,5/10 182 reviews

Кафедри

Догляд за хворими практика Ковальова

Підготувати необхідні засоби та провести профілактику утворення пролежнів. Види задишки інспіраторна, експіраторна, змішана. Гіпертермія зустрічається набагато частіше й гірше переноситься хворими, оскільки, крім шкідливого впливу високої температури, відбувається самоотруєння організму продуктами посиленого проміжного обміну. Провести розпитування хворого та виділити основні скарги 6. Організація роботи в стерилізаційних відділеннях у лікувально-профілактичних закладах.

Next

Догляд за хворими (практика): підручник, Ковальова О.М. — Купити книги в Україні. Книжки за низькими цінами онлайн. Популярна література у Києві — книжковий інтернет

Догляд за хворими практика Ковальова

Накривання стерильного стола, стерильного лотка. Розведення порошкоподібних антибіотиків для виконання проби на чутливість організму до препарату та для парентерального введення 1:1, 1:2. Методи активізації та інтенсифікації занять. Підготовка до роботи маніпуляційного кабінету. Письмовий контроль знань на заняттях за конструйованими тестами. Вона запалює світло в палаті й, поки палатна медична сестра вимірює температуру хворим, молодша медична сестра провітрює приміщення — відкриває фрамуги або вікна залежно від сезону. Долікарська допомога при гострій судинній недостатності непритомність, колапс, шок.

Next

Догляд за хворими (практика)

Догляд за хворими практика Ковальова

Взяття крові з вени для імунологічного, біохімічного, бактеріологічного досліджень, на коагулограму. Атактична хода штампуюча характеризується високим підняттям ніг, викиданням їх уперед; досягши підлоги, нога продовжує шукати опору; спостерігається при спинній сухотці, поліневритах, сенситивній атаксії. Ферментні препарати протеолітичної дії — стерптокіназа, трипсин. Дезінфекція виробів медичного призначення: пінцетів, шпателів, корнцангів, шлункових та дуоденальних зондів одноразового та багаторазового використання , лотка емальованого, гумового джгута, грілки, міхура для льоду тощо. Правила та техніка безпеки під час роботи з інфікованим матеріалом, його знезаражування. Правила транспортування хворого на кріслі-каталці При транспортуванні на кріслі-каталці медична сестра нахиляє крісло-каталку вперед, наступивши при цьому на підставку для ніг, допомагає хворому сісти в крісло і опускає крісло-каталку в вихідне положення.

Next

Рекомендовано Міністерством охорони здоров’я України як підручник для студентів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації (протокол 08.01

Догляд за хворими практика Ковальова

Методична вказівка для студентів до практичного заняття взірець. Допомога пацієнту під час заміни натільної білизни. Транспортування хворого на кріслі-каталці а ; перенесення хворого одним санітаром б а б П равила перекладання хворого з кушетки на носилки або каталку 1. Для персоналу: гумові рукавички, окуляри, маска, змінний одяг та взуття. Засоби проведення поточного контролю знань. Це складна захисно-пристосувальна реакція організму, що виникає у відповідь на дії патогенних подразників і, що виражається в перебудові обміну речовин і терморегуляції, що призводить до підвищення температури тіла.

Next

Запам’ятайте!

Догляд за хворими практика Ковальова

Санітарно-протиепідемічний режим палати, маніпуляційного кабінету, буфетної та інших приміщень стаціонару. Моральна й правова відповідальність фельдшера. На бланку температурного листа відмітити запропоновані викладачем показники пульсу, артеріального тиску, температури тіла, зробити висновок про їх відповідність нормі та про тип температурної кривої. Основні обов'язки молодшої медичної сестри. Захворювання слизової оболонки порожнини рота. Подавання кисню з кисневої подушки. Догляд за хворими терапевтичного профілю 1 Основні принципи загального та спеціального догляду за хво­рими терапевтичного профілю 2 2 Доповідь реферату на практичному занятті, підготовка санітарного бюлетеня, доповідь на клінічних конференціях баз кафедри.


Next

Ковальова О.М., Лісовий В.М., Шевченко С.І., Фролова Т.В. Догляд за хворими: Практика: продажа, цена в Киеве. медицинская литература от

Догляд за хворими практика Ковальова

Стерилізацію інструментів, що містять пластмасові деталі наприклад, касети зі скріпками. Особливості виписування рецепту-вимоги на наркотичні засоби та етиловий спирт. Шляхом дренування ран та гнійних осередків створюються умови для відтоку вмісту на зовні. Приготування розчинів хлорного вапна 10 %; 0,5 %; 1 %; 3 % і розчинів хлораміну 0,5 %; 1 %; 3 %; 5 % і сучасних засобів дезінфекції дезактин, неохлор, хлорантоїн тощо , їх застосування. При цьому хворі нерідко згинають нижні кінцівки в колінних суглобах, досягаючи тим самим зменшення напруги м'язів черевної стінки. Організація роботи й особливості забезпечення санітарно-протиепідемічного режиму маніпуляційного кабінету. Підготовка і стерилізація ріжучих, оптичних загальнохірургічних інструментів.

Next

Уход за больными (практика)

Догляд за хворими практика Ковальова

Перелік умовних скорочень Основні поняття фізіології. Такі оптимальні умови можна створювати шляхом кондиціонування повітря. Молодша медична сестра підмиває хворих, що страждають нетриманням сечі або калу, а також жінок з виділенням з піхви й лежачих хворих. Догляд за порожниною рота в тяжкохворих: огляд, зрошення, протирання, чищення зубів, полоскання. Догляд за статевими органами: підмивання, висушування. Другий розділ присвячено догляду за хірургічними хворими, гігієні та роботі середнього медичного персоналу в умовах хірургічного відділення: операційній, перев'язувальній; антисептики, стерилізації перев'язувального матеріалу, операційної білизни.

Next

Догляд за хворими (практика): підручник, Ковальова О.М. — Купити книги в Україні. Книжки за низькими цінами онлайн. Популярна література у Києві — книжковий інтернет

Догляд за хворими практика Ковальова

Температуру наносять у вигляді крапки в графі відповідної дати, часу доби ранок, вечір і показника температури по шкалі «Т». Персонал повинен розмовляти тихо, телефонні розмови допускаються тільки по необхідності, звукову сигналізацію заміняють на світлову. Допомога пацієнтові в разі нетримання сечі. Основи медсестринства в модулях: навч. Вимушене положення хворого лежачи на спині майже з повною нерухомістю спостерігається при суглобній формі гострого ревматизму, а також у ослаблених хворих зі збереженою свідомістю.

Next

ковальова догляд за хворими практика книга купити цена купить Ціна (цена) 140грн.

Догляд за хворими практика Ковальова

Вимірювання температури тіла, вибір місця, реєстрація результатів. Етап підсумкового модульного контролю, який контролює знання студентів, отримані при вивченні тем змістового модуля 1, включає 12 питань тестового контролю; 2 теоретичні питання; 2 практичні навики Теорет. Рідш е положення стоячи займають хворі з поразкою сечового міхура, простати. Метеоризм: визначення, причини, заходи профілактики. Проводив санітарну обробку хворих 3. Формування здорового способу життя — основа профілактики захворювань. Артеріальний тиск та правила його вимірювання на плечовій артерії.


Next

Положення хворого

Догляд за хворими практика Ковальова

Зовнішнє застосування лікарських засобів: втирання мазі, змащування шкіри, застосування пластирів, крапель, бовтанок, присипок. При достатній площі приміщення ножний кінець носилок ставлять прпендикулярно до головного кінця кушетки; при недостатній площі — носилки ставлять паралельно до ліжка. Догляд за хворими хірургічного профілю 17 Введення в хірургію. Вимір температури тіла називається термометрією від грец. Підготовка пацієнта до ендоскопічних методів дослідження: бронхоскопії, езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, ректороманоскопїї, цистоскопії. Догляд за хворими хірургічного профілю 52 32 20 ІІ Примітка 1.

Next