Протокол змагань з волейболу зразок. 1.6. Звіт про змагання

Протокол змагань з волейболу зразок Rating: 9,8/10 1990 reviews

1.6. Звіт про змагання

протокол змагань з волейболу зразок

Відповідає за підготовку та своєчасне подання звіту про змагання головний суддя змагань, безпосередню підготовку звіту здійснює забезпечує головний секретар змагань. Медичний контроль у школі теж на належному рівні. Використання гравцем сторонніх предметів для опори при ударі вважають помилкою. У партії команда може замінити будь-якого основного гравця запасним. М'яч вважають програним командою, що приймає, а команда, що подає, втрачає по-дачу, коли: а м'яч торкнувся землі; б команда вдарила м'яч більше 3 разів; в м'яч був затриманий або кинутий; г м'яч доторкнувся до тіла гравця нижче пояса; д гравець торкнувся м'яча 2 рази підряд за винятком блокування ; е гравець торкнувся сітки або антени; є гравець торкнувся м'яча, що перебуває на стороні суперника; нападу, відбив на сторону суперника м'яч, що знаходився вище верхнього краю сітки; з м'яч приземлився за майданчиком або вибитий під сітку; м'яч торкнувся якогось предмета поза майданчиком, гравець торкнувся м'яча, використавши для опори якийсь предмет лаву, стіну тощо ; і гравець при нападаючому ударі або блокуванні скористався підтримкою партнерів.

Next

Спортивна секція волейболу. Заняття волейболом. Секція для любителів волейболу. Цікаве про волейбол та опис спортивної секції

протокол змагань з волейболу зразок

Присутні: директор школи Кучер Л. Команди, що посіли друге-третє місця, одержують право приймати участь у всеукраїнських змаганнях. У змаганнях беруть участь: 5-7 класи 2 тиждень 5-7 8-9 5 тиждень Березень Вчитель фізичного виховання 8. Команди можуть змінити розстановку і склад основних гравців лише перед початком нової партії. У школі обладнано та оснащено до відповідних норм медичний кабінет.

Next

Зразок протоколу батьківських зборів

протокол змагань з волейболу зразок

До змагань допускають чоловічі, жіночі та змішані команди в будь-якому співвідношенні. Оргкоміте Анотація зразок Тараненко О. У змаганнях беруть участь: 2-4 класи 5-7 класи 8-11 класи 7-ме засідання фізично — оздоровчої ради. Після жеребкування капітани команд і тренери підписують протокол. Звіти головного судді та судді-інспектора міжнародних та всеукраїнських змагань розглядаються та затверджуються Виконкомом Федерації, регіональних змагань — президією виконкомом територіальної федерації спортивного туризму. Перенесення рук над сіткою і торкання при цьому м'яча на стороні суперника при блокуванні не є помилкою.

Next

Протокол змагань з волейболу

протокол змагань з волейболу зразок

У випадку задоволення протесту відбувається перегравання на цьому ж майданчику, а якщо це неможливо, Виконавча дирекція, комісія приймає рішення щодо місця, часу перегравання зустрічі та фінансових витрат. Проект на тему: «Значення Олімпійських ігор у суспільстві». Змінювати взаємну розстановку гравців до кінця партії не дозволено. Мав багато друзів серед однолітків і старших учнів. Відмова капітана підписати протокол зустрічі - внесок штраф 30 грн. Цілі і задачі: змагання проводяться з метою підвищення масовості, зміцнення здоров'я учнів та здорового способу життя, придбання досвіду змагань, організації дозвілля, залучення школярів до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури виявлення кращих гравців, пропагування баскетболу. З дозволу лікаря юнаків і дівчат молодшої вікової групи допускають до участі в іграх за команди найближчого старшого віку.


Next

Протокол для офіційних змагань України з волейболу з гімном України при роздільній розминці на сітці

протокол змагань з волейболу зразок

Відсутність другого комплекту форми на змаганнях. Шкільна, 48 Іван Іванов навчався в даній школі з 1 по 11 клас. Рекомендується робити нумерацію у межах туру, коли номер партії відповідає номеру стола. Звіт головного судді місцевих та відомчих змагань розглядається та затверджуються організацією, що проводить ці змагання з одночасною оцінкою роботи головного судді. Якщо гравцям необхідно змінити футболки, вони повинні покинути ігрове поле і повернутись без затримки часу. У змаганнях беруть участь: 1-4 класи 5-7 класи Жовтень 4 тиждень 17-18 5-7кл. У змаганнях беруть участь: 5-7 класи 8-11 класи.

Next

Зразок протоколу батьківських зборів

протокол змагань з волейболу зразок

Одночасно із затвердженням звітів дається оцінка роботи головного судді та судді-інспектора змагань. Учасників змагань поділяють на такі вікові групи: 13—14 років, 15—16 років, 17—18 років, 19— 35 років, 36 років і старші. Документ генерується програмою Swiss Manager. Різні види бігу, стрибків та метань з великою завзятістю, цікавістю, професіоналізмом виконували діти на уроці, також проводились змагання з футболу та волейболу. Вчитель фізичного виховання Вчитель фізичного виховання 6. У змаганнях беруть участь: 2-4 класи 5-7 класи 8-11 класи Проведення районних змагань з баскетболу серед учнів 2003 р. У третій партії, коли одна з команд набрала 8 очок, роблять зміну сторін без перерви.

Next

Положення про проведення змагань з баскетболу (зразок).

протокол змагань з волейболу зразок

Після цього, офіційні особи команд направляються до своїх командних лавок. Популярність волейболу неважко пояснити: складно знайти людину, яка за своє життя жодного разу не грала у м'яч. Першість школи з: - волейболу 8 — 11 класи; - піонерболу 5 — 7 класи. У змаганнях беруть участь: 5-7 класи 8-11 класи відбір кращих гравців Підготовка до районних змагань з футболу. Перенесення гри за згодою клуба-суперника - внесок 30 грн. Схожі: Технічний делегат фву повинен читати І знати Правила з волейболу, знати І дотримуватись Регламенту І положення Чемпіонату та Кубка.

Next

Спортивно

протокол змагань з волейболу зразок

По свистку першого судді, 14 гравців кожної команди, виходять на майданчик, шикуючись в шеренгу в центрі майданчика, лицем до стола секретаря. Відмова у наданні тренувального часу в ігровому залі в день гри - внесок штраф 50 грн. Представлення гравців стартового складу, гравця Ліберо, тренера та помічника тренера обох команд. Повний звіт зберігається в організації, яка безпосередньо проводила змагання. Якщо однакова кількість очок буде у трьох і більше команд, вступають в дію пункти а , б , в цього розділу. Він повинен бути круглим, мати в обхваті 65+1 см і важити перед початком гри 270±10 г. Учасники заходу: діти літнього оздоровчого табору «Молода Гвардія».

Next

Участь у змаганні з волейболу команд юнаків та дівчат в обласній Спартакіаді серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018

протокол змагань з волейболу зразок

Одержання гравцем або іншим членом команди 3-х жовтих карток протягом Чемпіонату та Кубка - внесок штраф 30 грн. Вчитель фізичного виховання Вчитель фізичного виховання Першість школи з силового багатоборства. У разі потреби черговість ігор ігрового дня може змінюватись за рішенням головного судді. Робота з озеленення й опорядження навколишньої території. Якщо команда складається з 5 чоловік — на задній лінії перебувають 2 гравці. Регламент турніру за підписом головного судді зразок —. Якщо гру з якихось причин було перервано, але не відкладено, вона продовжується з того рахунку і з тим самим розташуванням гравців на майданчику, які були до перерви.

Next