Приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля. Зразок заповнення шляховий лист легкового автомобіля (скачати бланк)

Приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля Rating: 8,7/10 1985 reviews

Подорожній лист як первинний документ для списання палива

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Осауленко Інструкція про порядок застосування подорожнього листа службового легкового автомобіля та обліку транспортної роботи 1. На підставі даних цих граф визначають нормативну кількість витраченого пального виходячи з фактичного пробігу автомобіля і норм витрати палива, затверджених наказом керівника. Якщо працівника направлено у відрядження і виконує роботу більше однієї доби, шляховий лист можна виписати на необхідну кількість днів. Разумеется, показання спідометра в дорожньому листі на початок дня повинні збігатися з показаннями на кінець попереднього дня роботи автомобіля. Водій або інші особи не допускаються до заповнення подорожнього листа. Ця Інструкція встановлює єдиний порядок застосування подорожнього листа службового легкового автомобіля типової форми N 3 при виконанні службових поїздок, а також для обліку транспортної роботи службових легкових автомобілів. Про використання довільної форми У листах Мінфіну? На тому, що кожен пункт проходження повиненбути відмічений в дорожньому листі, наполягають і в? Наприклад, для легкових автомобілів застосовують форму 0345001 а длявантажних - форми подорожнього листа 0345004 і 0345005.

Next

Про затвердження типової форми пе...

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Бланки подорожніх листів службових легкових автомобілів виготовляються друкарським способом, зберігаються на складі підприємства, видаються під розпис особі, яка відповідальна за оформлення та видачу подорожніх листів водіям. Тільки після цього водія допускають до роботи. Також можна вказати своє ім'я та e-mail, щоб адміністратор зміг уточнити незрозумілі моменти. Механік або відповідальна особа підприємства або організації в рядку прийняв, своїм підписом має засвідчити той факт, що всі графи були заповнені правильно. У водія не повинно бути: - Скарг на стан здоров'я; - Об'єктивних ознак захворювань; - Порушень функціонального стану організму; - Ознак вживання спиртних напоїв, наркотичних та інших психотропних речовин; - Порушень режиму праці та відпочинку. Як правило, даний документ виписують тільки на одиндень зміну роботи водія. Приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобіля На обратной стороне маршрутного листа допустимо вести расчет заработной платы водителя.


Next

Карта форми от 02.11.2004, Подорожній лист службового легкового автомобіля. Типова форма N 3

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Якщо ж зарплату водієві нараховують за відряднійсистемі оплати праці залежно від пройдених кілометрів пробігу, то суму зарплати вписують в рядок «За кілометраж, руб. Однак у листі від 3 лютого 2006 р. Путевой лист необходимо заверять печатью организации, а перед выдачей его на руки водителю следует внести соответствующую пометку в журнале учета путевок. Передати у двотижневий термін засобам масової інформації зразки затверджених документів та сповістити про це регіональні органи статистики. Адреса рекомендуется указывать с максимальной точностью, к примеру — ул.

Next

Як правильно заповнювати шляховий лист?

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Для индивидуальных предпринимателей унифицированные путевые листы выпустило Минтранс, в количестве 3 штук для каждого типа транспорта — легкового, грузового, пассажирского. Подорожній лист службового легкового автомобіля. Відзначимо, що дані, пов'язані з роботою автомобіля наприклад, дані про час простою , в подорожній лист заносить водій і завіряє своїм підписом. Ф, і можуть бути підтверджені саме дорожніми листами ікасовими чеками на купівлю палива. Если автоматические запросы действительно поступают с вашего компьютера, и вы об этом знаете например, вам по роду деятельности необходимо отправлять Яндексу подобные запросырекомендуем воспользоваться специально разработанным для этих целей сервисом. На більш тривалий термін він видається у разі відрядження, коливодій виконує завдання протягом більше однієї доби зміни. Однако оформление путевок признано необходимостью для тех компаний, которые ведут учет расходов.

Next

Як правильно заповнювати шляховий лист?

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

У тому випадку якщо тривалість перевезення становить більш ніж одну добу, тоді водієві легкового автомобіля видається міжміський шляховий лист. Наступний шляховий лист видають за умови, що водій здав документ за попередній день роботи. Зауваження щодо якості обслуговування записуються також відповідальною особою, у чиє розпорядження було надано автомобіль. Правда, і вцьому випадку він повинен забезпечувати облік відпрацьованого часу і витрати пально-мастильних матеріалів. Так, на думку фінансистів, для цілей податкового обліку витрати на купівлю бензину для службових легкових автомобілів повинні задовольняти вимогам, встановленим пунктом 1 статті 252 Податкового кодексу? У кожнійрядку журналу послідовно записують номер подорожнього листа, дату його видачі, дані водія, а також ставлять свої підписи водій і диспетчер із зазначенням дати прийому диспетчером подорожнього листа від водія. Графу «Код замовника» заповнюють, якщо автомобіль використовується для обслуговування сторонніх замовників.

Next

Зразок заповнення шляховий лист легкового автомобіля (скачати бланк)

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Нарахування заробітної плати водієві бухгалтер підтверджує своїм підписом. Перед видачею водієві подорожнього листа диспетчер або інша відповідальна особа перевізника заповнює його таким чином: - на лицьовому боці у верхньому лівому куті ставить штамп перевізника, записує номер подорожнього листа і дату його видачі число, місяць, рік , які повинні відповідати номеру та даті реєстрації подорожнього листа у диспетчерському журналі, найменування та код режиму роботи водія, згідно з яким нараховується заробітна плата робота у буденні дні, відрядження, робота у вихідні дні і т. Вимога про наявність шляховогоаркуша міститься в пункті 59 Інструкції по бюджетному обліку та підпункті 5. Продолжительность действия путевого места в срок от нескольких дней до месяца может стать поводом для споров с налоговыми службами. Сегодня порядок заполнения путевых листов контролирует Госкомстат, и утвержденные в нем и правила для легковых автомобилей и прочего транспорта распространяется и на индивидуальных предпринимателей, и на юридических лиц. Слід пам'ятати: щоб відобразити в бухгалтерському та податковому обліку такі витрати, установа повинна їх документально підтвердити. Застосування будь-яких інших форм подорожніх листів для обліку роботи службових легкових автомобілів не допускається.

Next

Карта форми от 02.11.2004, Подорожній лист службового легкового автомобіля. Типова форма N 3

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Управлінню статистики послуг, транспорту та зв'язку Голуб О. Диспетчера підписи Завдання водієві в чиє розпорядження час кількість годин звідки взяти вантаж куди доставити вантаж найменування вантажу кільк. На більший строк подорожній лист видається у випадках транспортного обслуговування у міжміському сполученні понад одну добу відповідно до наказу чи розпорядження перевізника. Штамп ставлять тільки за відсутності симптомів захворювання, знаходженняводія в нетверезому стані тощо Передрейсові медогляди може проводити тільки персонал, що має відповідний сертифікат, а також медичні установи за наявності ліцензії. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Остапчука Ю.

Next

Бланк Шляхового Листа Легкового Автомобіля

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Якщо відміток лікаря та механіка не було на подорожньому листі — на його основі все одно можна списувати пальне, адже через відсутність таких відміток документ не втрачає статусу первинного. Реквизиты Какие реквизиты следует включить в путевку? В этом документе фиксируются расход топлива и смазочных материалов, отмечается пробег автомобиля, его технические характеристики и прочие данные, которые в дальнейшем служат обоснованием затрат на обслуживание транспорта. Рекомендуется вписывать период, ограниченный одним днем или одной сменой. Після всього цього водій здає свій шляховий лист диспетчеру чи іншого відповідальній особі, який у свою чергу розписується в графі про приймання і реєструє шляховий лист в журналі реєстрації подорожніх листів легкового автомобіля. Так само підприємствами та організаціями широко використовується така можливість, як використання організацією своїх власних подорожніх листів зразок заповнення , які мають термін дії рівний одному календарному місяцю. Заповнюємо реквізити У розглянутому документі повинні бути зазначені його порядковий номер, датавидачі, штамп та печатку установи, на балансі якого числиться автомобіль. Періодично при їх оформленні та обліку у бухгалтера виникає багато питань, наякі в діючих нормативних актах немає відповіді.

Next

Подорожній лист як первинний документ для списання палива

приклад заповнення подорожнього листа службового легкового автомобля

Потім переходить до заповнення наступної графи, де фіксується залишок пального і розписується під нею. Путевой лист необходимо заверять печатью организации, а перед выдачей его на руки водителю следует внести соответствующую пометку в журнале учета путевок. Результати такого огляду в обов'язковому порядку вносять до спеціального журналу. За відсутність у водія дорожнього листа його можутьоштрафувати за статтею 12. Подорожній лист легкового автомобіля необхідний при здійсненні перевезень транспортам пасажирів або всіляких вантажів, а також для ведення обліку господарсько економічної діяльності підприємства чи організації. Актуальні питання за правилами виписки подорожніх листів Мабуть, кожен бухгалтер, який враховує дорожні листи, задавався питаннями: чи можнавиписувати цей документ на строк більше одного дня і чи можна використовувати нетипову його форму і т.

Next