Твори для читацького щоденника 10 клас. Твори для читацького щоденника

Твори для читацького щоденника 10 клас Rating: 9,1/10 950 reviews

Список української літератури на літо

Твори для читацького щоденника 10 клас

Марґул-Шпербер «Про назву концтабору Бухенвальд» , Б. Султанмурат кидається в погоню за конокрадами, але його кінь була вбита. » 7 клас Суспільно-побутові пісні: «Ой на горі та женці жнуть», «Стоїть явір над водою», «Гомін, гомін по діброві», «Ой у степу криниченька». У гімнах Стародавньої Греції оспівували Б силу богів. «Про Аладдіна і чарівну лампу», «Розповідь про царя Шахріяра» 1-2 за вибором 2. Не могли зупинити чорних ящерів ані мечі сварожичів, ані палаючі смолоскипи самого бога Сварога. Мета Конкурсу Конкурс проводиться з метою популяризації сучасної вітчизняної книги та заохочення учнів 4-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.

Next

Твори скорочено — стислі перекази творів української літератури, українська література скорочено

Твори для читацького щоденника 10 клас

Прочитайте міфи й легенди: «Берегиня», «Неопалима купина», «Як виникли Карпати», «Чому в морі є перли і мушлі». Вивченого пса нічим не підкупиш. «Не зaхвати солодкого зомління…», 10 клас Література 70-90-х років ХІХ ст. Схопив він Карпа своїми дужими руками, підняв і вдарив об землю. Та вже не вирватись йому на поверхню ніколи! Його батько був на фронті, і він залишився старшим у родині.

Next

Читацький щоденник. Блог вчителя зарубіжної літератури: Записи в Читацьких щоденниках моїх учнів

Твори для читацького щоденника 10 клас

В тенетах лабіринту», «Русалонька із 7-В та загублений у часі Кн. Більше того — єдиної жінки в усій історії цієї землі, що була удостоєна таких почестей, жінки, до якої й сьогодні у турків якесь особливе ставлення. Якщо дитині не важко він може написати міні-відгук: Я прочитав вказуємо книгу, автора, жанр Цей твір о. «Еміль та детективи», «Крихта та Антон» 1 за вибором 10. Щоденники, подані на Конкурс, не повертаються і не рецензуються.

Next

Найкращий читацький щоденник 2013 року

Твори для читацького щоденника 10 клас

Їх виконують під час урочистих подій. Вірші в прозі «Горобець», «Собака», «Жебрак» та ін. · Йоганн Вольфганг Ґете 1749 — 1832 , «Нічна пісня подорожнього». Для цього необхідно в найдрібніших подробицях обговорити книгу. Чому пес живе коло людини Давно, дуже давно жив собі самітний пес. Йому молилися, звертаючись так: «Даж-боже наш трисвітлий! Для читацького щоденника учня сьомого класу, є невеликі нюанси: Проробляємо ту ж роботу, що і для попередніх класів.

Next

Твори для читацького щоденника

Твори для читацького щоденника 10 клас

Він узяв із багаття палаючу гілку й підніс її до квітучого куща. Читаючи твори і записуючи їх з міст у щоденник, учень розробляє навички письма, вчиться аналізувати, виділяти основну думку автора. Галчинський «Лист із полону», «Пісня про солдатів з Вестерплятте» та ін. Той ішов подивитися, як худоба ночує, чи все в порядку. Долиною текли потічки та річки, багаті на форель та іншу дрібну й велику рибу. Знання, почерпнуті з книг, використовуються при відповідях в школі і просто для того, щоб блиснути своєю ерудицією.


Next

Як вести читацький щоденник правильно

Твори для читацького щоденника 10 клас

Крім того ви можете вказати біографію автора. Поміж цієї челяді служив у Силуна один хлопець, якого звали Карпом Дніпровським. Щоденники з меншою кількістю заповнених форм до розгляду прийматися не будуть. · Олександр Сергійович Пушкін 1799 — 1837. От уже шиють тобі весільну сукню із серпанком, посаг готують.

Next

Учням школи

Твори для читацького щоденника 10 клас

Члени журі оцінюють за критеріями, зазначеними у додатку 3, конкурсні роботи відгуки , визначають переможців та готують звіт про проведення конкурсу. Герой твору Назва твору 1 Силун 2 Чорнобог 3 золота черепаха 4 угорський король А «Як виникли Карпати» Б «Чому в морі є перли і мушлі» В «Неопалима купина» Г «Берегиня» Д «Дажбог» 3. Але батько дуже любив свою дочку, бажав їй щастя й заможного життя, тому не хотів віддавати за бідного. Вони дійшли до нас із сивої давнини. Давним-давно вважали, що наш край — частина раю. Випишіть у робочий зошит незрозумілі слова.


Next

Міфи та легенди українців. Про Зоряний Віз, Чому пес живе коло людини, Дажбог, Берегиня, Неопалима купина, Як виникли Карпати, Чому в морі є перли і мушлі читати » Народна Освіта

Твори для читацького щоденника 10 клас

«451 градус по Фаренгейту» · Гарпер Лі. «Не знаю, що стало зо мною…» · О. . Подумав пес, що лев має бути сильнішим. Легше всього за основу взяти просту зошит у клітинку.


Next

Інструкція Для початку потрібно визначитися з оформленням читацького щоденника. Легше всього за основу взяти просту зошит у клітинку. На титульній сторінці потрібно написати: «Читацький щоденник»

Твори для читацького щоденника 10 клас

Коли в той час де не взявся собака. Благодатна пора наступає…», «Розвивайся ти, високий дубе…», «Сікстинська мадонна», «Чого являєшся мені …», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня…», «Легенда про вічне життя» дві поезії на вибір. · Йоганн Крістоф Фрідріх Шиллер 1759 — 1805. У міфах на відміну від легенд ідеться про вигаданих багатою людською фантазією богів і демонів. Найпо-пулярніші легенди розповідають про героїчні вчинки Богдана Хмельницького, Максима Залізняка, Олекси Довбуша, Устима Кармелюка.

Next