Основи медичних знань коденко скачати. Валецька Р.О. Основи медичних знань. Підручник [PDF]

Основи медичних знань коденко скачати Rating: 8,4/10 111 reviews

Робоча програма основи медичних знань для студентів ІІІ курсу інституту фізичної культури та реабілітації спеціальність: виховання у спеціальному дитячому закладі

основи медичних знань коденко скачати

Просвіта 2008 Основи медичних знань навчальний посібник з медико-санітарної підготовки , 10-11 кл. Урок — теоретичний Вплив куріння, алкоголю та наркотиків на організм підлітків. Загальна характеристика гельмінтів, їх лікування і профілактика. Вимоги до вибору місця для ведення вогню і спостереження. Їх класифікація, призначення, принцип дії та порядок використання. Урок — теоретичний Способи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку.

Next

1 Предмет І завдання основ медичних знань. Поняття про здоров’я І хворобу. Основні напрями попередження захворювань у дорослих І дітей

основи медичних знань коденко скачати

Сучасні звичайні засоби ураження 5; 4; 1 години Урок — теоретичнийСучасні звичайні засоби ураження. Орієнтуючі та достовірні ознаки смерті. Організація і порядок проведення стрільби з пневматичної гвинтівки та автомата. Спостерігається озноблення головним чином в області відкритих частин тіла кисті, обличчя ; характеризується симптомами хронічного запалення - набряк, гіперемія шкіри, біль при натисненні, печнняі, свербіж. Але при впливі струму високої напруги найчастіше виникають опіки й обвуглювання тканин, переломи кісток і навіть відриви кінцівок.

Next

Основні підручники та навчальні посібники

основи медичних знань коденко скачати

Тема: Загальні поняття про нервові захворювання, психоневрологічні порушення. Перша допомога, дотримання правил безпеки під час допомоги при ураженні електричним струмом і блискавкою. Функціональні розлади нервової системи, їх профілактика. Поняття про вищу нервову діяльність, аналізатори, їх значення. Практичні: дати змогу майбутнім реабілітологам опанувати практичними навичками з даної дисципліни, які необхідні для того, щоб на науковій основі організувати процес надання першої медичної допомоги, обирати ефективні форми проведення профілактичних заходів та занять, що поліпшують стан хворих.

Next

Валецька Р.О. Основи медичних знань. Підручник [PDF]

основи медичних знань коденко скачати

З метою виховання пізнавального інтересу в учнів застосову­ються пізнавальні ігри, аналіз життєвих ситуацій, створюються ситуації. Порядок дій у складі бойових груп. D 3,5 задовільно Студент знає основні теми курсу, має уявлення про організацію і використання методів і засобів в реабілітаційній роботі, при наданні першої допомоги, різних ушкоджень; але його знання мають загальний характер, іноді непідкріплені прикладами. Ноші носилки При відсутності якого-небудь транспорту слід нести постраждалого до лікарського закладу у ношах, імпровізованих носилках, за допомогою лямки або на руках. Оцінка «незараховано» виставляється за відсутність міцних теоретичних знань, за неправильне виконання обов'язкових практичних навичок курсу. Загартування - шлях до здоров'я. Накладання шини Крамера при переломі кісток плеча та гомілки, стегнової кістки.

Next

Основи медичних знань

основи медичних знань коденко скачати

Перш ніж доторкнутися до постраждалого, його необхідно знеструмити припинити дію струму , подбавши про власну безпеку. Перешикування відділення під час руху з колони по одному в колону по два і навпаки. Вогнева підготовка 31 22 16 4 1 Стрілецька зброя та поводження з нею. Штучне дихання, його різновиди, методика та техніка проведення, перевірка ефективності. Вплив нікотину на людський організм. Похідний і бойовий порядок механізованого відділення.

Next

Тема 2.9. Перша допомога при опіках

основи медичних знань коденко скачати

На честь науковця названо астероїд 73079 Девідбалтімор. Тема: Медичні процедури догляду і першої медичної допомоги. Перша допомога при укусах отруйних змій та комах. Найбільш простими й зручними методами визначення площі опіку є вимір її долонею правило долоні або за допомогою правила дев'ятки. Група третьої черги: поранені з незначними кровотечами, переломами невеликих кісток, забиттям. Найчастіше уражаються верхні та нижні кінцівки особливо пальці рук, ніг , обличчя ніс, вуха При дії низьких температур на шкіру розвивається спазм кровоносних судин у місці впливу холоду. Опікова хвороба при хімічних опіках розвивається рідко, однак речовини, що утворяться в рані, всмоктуючись, викликають інтоксикацію.

Next

Програма Захисту Вітчизни у 10

основи медичних знань коденко скачати

. Тому соціальна медицина вивчає соціальні проблеми в медицині та медичні проблеми в інших науках. Визначення азимута на місцевий предмет і напрямку руху по магнітному азимуту. Гострі захворювання органів травлення, обміну речовин, нирок та сечовивідних шляхів. Тема: Профілактика інфекційних захворювань серед населення.

Next

Тема 2.9. Перша допомога при опіках

основи медичних знань коденко скачати

Якщо опік спричинено фосфором, треба накласти пов'язку, змочену великою кількістю 2-5% розчину мідного купоросу сульфату міді або 3-5% розчину перманганату калію мазеві пов'язки протипоказані, тому що вони сприяють всмоктуванню фосфору в організм. Доповідь про своє місце знаходження. Допомога при укусах отруйних змій та комах. Поняття про пропорції тіла, поставу. Основні ознаки отруєння й загальні принципи надання першої допомоги. Практичне закріплення теоретичного матеріалу з розділу «Основи цивільного захисту» також передбачається під час проведення Тижнів безпеки життєдіяльності та Днів цивільного захисту. Людина обов'язково похитнеться й упаде, і тоді його тіло потрапить під вплив колосальної напруги, а шлях електричного струму обов'язково пройде через серце.

Next

Збірник програм курсів за вибором та факультативів з біології для ЗНЗ, затверджених МОН

основи медичних знань коденко скачати

Це визначає розробку заходів щодо охорони здоров'я населення та підвищення рівня громадського здоров'я. Учень учениця : характеризує порядок проведення рятувальних та інших невідкладних робіт; пояснює порядок та способи проведення спеціальної обробки; проводить часткову обробку стрілецької зброї, обмундирування та тіла; дотримується правил особистої гігієни в умовах радіаційного, хімічного та біологічного зараження Розділ УІІ. Обсяг запропонованої роботи не відповідає вимогам. Підготовка до транспортування У випадку западання язика необхідно запрокинути голову назад та підняти підборіддя, щоб звільнити дихальні шляхи, піднявши язик. Види пов'язок і способи їх накладення. Урок — теоретичнийПідготовка дівчини та юнака до сімейного життя. Ця функція особливо важлива - короткочасне порушення її призводить до гіпоксії найчутливіші до нестачі кисню клітини кори головного мозку.

Next

Тестові завдання із предмету Захист Вітчизни (Основи медичних знань) з теми

основи медичних знань коденко скачати

Порядок звернення до начальників, віддання і виконання наказів. Курс за вибором для учнів 10 11 класів 35 год. Педагогічна освіта покликана забезпечувати формування вчителя, який здатний розвивати особистість дитини, зорієнтований на особистісний та професійний саморозвиток і готовий працювати творчо в закладах освіти різних типів. Ці способи потребують фізичної сили та застосовуються при перенесенні на невеликі відстані. Курс за вибором для учнів 10-11 класів 35 год. Вікова періодизація та оцінка фізичного розвитку організму 6 2 4 Тема 1.

Next